Medewerkers

Kantoormedewerkers



 Renée den Breems
 Senior projectmedewerker
 E-mail: renee@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: ma, di, wo, do, vr

 




 Erik Brus
 
Eindredacteur
 E-mail: erik@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: ma, wo, vr

 




 Naomi Engels

 
Publiciteitsmedewerker
 E-mail: naomi@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: ma, di, wo, do, vr

 




 Elske Jacobs

 
Junior redacteur en projectmedewerker
 E-mail: elske@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: ma, di, wo, do

 




 Floor Keller
 
Projectmedewerker
 E-mail: floor@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: di, wo, do, vr

 

 

 

Karlijn Leenders
 Senior projectmedewerker
 E-mail: karlijn@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: ma, di, wo, do, vr

 




 Anouk Prins
 Projectmedewerker
 E-mail: anouk@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: di, do, vr

 

 



 Wilma van Raamsdonk
 Senior projectleider
 E-mail: wilma@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: ma, di, do, vr

 




 Giel van Strien
 Directeur
 E-mail: giel@passionatebulkboek.nl
 Aanwezig: di, wo, do, vr

 

Meld Je AanMeld Je Aan

Meld je hier aan voor onze nieuwsbrief.
Aanmelden

Volg onsVolg ons


Powered by Passionate Bulkboek

Passionate Bulkboek ontwikkelt activiteiten voor jongeren met als doel hen te interesseren voor culturele uitingen in het algemeen en letteren in het bijzonder. Jongeren worden bereikt via educatieve projecten in het voortgezet onderwijs en vrijetijdsproducten die zich op dezelfde jongeren richten. Lees Meer